ÜRÜNLERİMİZİ DENEYİN
Bir Üyemizin size ulaşmasını isteyin
İŞ FIRSATIMIZI ÖĞRENİN
Bir Üyemizin size ulaşmasını isteyin


The Gold Standard

Altın Standart Garantisi

DÜŞÜK BASLANGIÇ MALİYETİ
Minimum sipariş şartı yoktur ve Herbalife Üye Paketi maliyeti düşüktür.

Herbalife Üyeliğinizi başlatmak ya da başarılı olmak için herhangi bir iş aracı satın alma zorunluluğu yoktur.
 
PARA İADE GARANTİSİ
Herhangi bir nedenle Üyelik iptali olması durumunda, Herbalife Üye Paketi bedeli için 90 günlük para iadegarantisi vardır.

Herhangi bir nedenle Üyelik iptali olması durumunda, son 12 aylık dönemde alınmış ve satılmamış ürünler için %100 iade garantisi vardır.
 
AÇIK İŞ FIRSATI BİLGİSİ
Aday Üyelere, olası kazançları ile ilgili olarak, Brüt Gelir Beyanımızda açık, kesin ve zamanında bilgi sağlamaktayız.
YAZILI ONAY
Her yeni Üyemizden, Üyelik Başvurusu ve Sözleşmesini kabul etmeden önce, Altın Standart Garantilerinin her birinden haberdar olduğunu yazılı olarak onaylamalarını talep etmekteyiz.
 
ÜRÜN VE İŞ FIRSATI İÇİN DOĞRU İDDİA KILAVUZU
Doğru ürünlerin uygun şekilde kullanılabilmesi ve bu ürünler ile en iyi sonucun alınabilmesi için, her ürünün faydasını ve uygun kullanım yöntemini, ürün etiketi üzerinde açıkça belirtmekteyiz.

Onaylı ürün iddiaları ve ürün bilgileri, Herbalife Üye Paketi’ndeki ürün broşüründe, ayrıca basılı malzemelerimizde ve tr.MyHerbalife.com adresinde bulunmaktadır.

İş fırsatı hakkında ve farklı seviyelerde başarılı olmak için gereken çaba hakkında gerçekçi beklentiler yaratmaktayız.
Ortalama Brüt Gelir Beyanına ulaşmak için buraya tıklayınız.
Herbalife olarak biz ve Üyelerimiz, kendimizi en yüksek seviyede etik davranmaya adadık. Herbalife ürünleri ile ilgili onaylanmamış iddialarla, Herbalife Ortalama Brüt Gelir Beyanı ile çelişen gelir fırsatı beyanıyla veya diğer bir üyenin sergilediği uygunsuz davranışlarla karşılaşırsanız lütfen 0 216 542 75 80 nolu numaradan Üye Hizmetleri Departmanı ile iletişime geçiniz. Birlikte çalışarak, Herbalife’ın tüketiciyi korumada Altın Standart belirlemesini sağlayabiliriz.
© Herbalife International Ürünleri Tic. Ltd. Şti. Sitenin tamamı ya da bir kısmı önceden izin alınmadan kopyalanamaz. Tüm Haklari Saklıdır. Bu sitede yer alan tüm ürün resimleri ve markalar, aksi belirtilmedikçe, Herbalife International Ürünleri Tic. Ltd. Şti.'ne aittir.
 
Herbalife Doğrudan Satış Derneğinin üyesi olmaktan ve Doğrudan Satış Derneği Davranış İlkelerini imzalamaktan gurur duyar:
 
  • DSD logo
  • ABFT logo
  • IADSA
  • SELDIA
  • WFDSA


tr-TR | 21.07.2019 11:24:53 | NAMP2HLASPX04