NASIL ÜYE OLUNUR?

Herbalife, ürünlerini Doğrudan Satış yöntemi ile satmaktadır. Doğrudan satış, bir Üyenin ürünü tüketicilere kendi evlerinde, iş yerlerinde ya da perakende satış mağazası olmayan başka bir yerde tanıtmasıdır. Bu sisteme göre Bağımsız Herbalife Üyeleri, ürünleri müşterilerine satmak üzere Herbalife'tan satın alırlar. Yani Herbalife ürünlerini satın almak ve satmak için bir Bağımsız Herbalife Üyesi olmanız gerekmektedir.

Bağımsız Herbalife Üyesi olmak çok kolaydır. Bütün yapmanız gereken bir Bağımsız Herbalife Üyesi'nden Herbalife Üye Paketi’ni satın almaktır. Alacağınız Üye Paketi’nde size yardımcı olacak malzemeler ve bir Üyelik Başvuru Formu bulunur. Başvuru formunu doldurarak, T.C. Nüfus Cüzdanınızın her iki yüzünün bir fotokopisini de ekledikten sonra formda belirtilen adreste bulunan merkezimize posta ile gönderebilirsiniz. Başvuru işlemleriniz tamamlandığında Üyeliğiniz geçerli hale gelir. Böylece bir Bağımsız Herbalife Üyesi'nin tüm hak ve yükümlülüklerine sahip olursunuz. İlk satışınızdan itibaren ekstra gelir elde etmeye başlayabilirsiniz!

Tüm görüş ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Herbalife Üye Hizmetleri Departmanı
Telefon: 0216 542 75 90

Yasal Uyarı – İş fırsatları hakkında düşünürken veya bunlar arasında karşılaştırma yaparken, bir tanıtımcı veya üyenin sizi, insanları üye yapma karşılığında maddi kazanç elde edileceğini vaat ederek kendisine bir ödeme yapmaya ikna etmeye çalışmasının kanuna aykırı bir hareket olduğunu bilmenizi isteriz. Yüksek kazançlara kolayca ulaşılabileceği yönündeki iddiaların sizi yanıltmasına kesinlikle izin vermeyin.


© Herbalife International Ürünleri Tic. Ltd. Şti. Sitenin tamamı ya da bir kısmı önceden izin alınmadan kopyalanamaz. Tüm Haklari Saklıdır. Bu sitede yer alan tüm ürün resimleri ve markalar, aksi belirtilmedikçe, Herbalife International Ürünleri Tic. Ltd. Şti.'ne aittir.
 
Herbalife Doğrudan Satış Derneğinin üyesi olmaktan ve Doğrudan Satış Derneği Davranış İlkelerini imzalamaktan gurur duyar:
 
  • DSD logo
  • ABFT logo
  • IADSA
  • SELDIA
  • WFDSA


tr-TR | 21.07.2019 09:53:42 | NAMP2HLASPX04